Ufuk Korcan – Genel Yayın Yönetmeni

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Ufuk Korcan, Türkiye’nin önde gelen basın yayın kuruluşlarında çalışmasının ardından 2019 yılında FİA’nın Genel Yayın Yönetmenliğini üstlendi.

 

Ece Ceyhun – İçerik Geliştirme Direktörü

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Ece Ceyhun, stajyer muhabir olarak girdiği Dünya Gazetesi bünyesinde 1993-2003 yılları arasında elektronik haber yayıncılığı yapan Telerate Haber Ajansı ve İnternet Servisi’nin kuruluşunda çalıştı. Daha sonra Dünya Gazetesinin yazı işlerinde sırasıyla Finans Editörlüğü, Borsa-Finans ve Sigortacılık Servis Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü ve en son Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ceyhun, 25 yıllık gazetecilik kariyerinin ardından 2020 yılında FİA’ya katıldı. Finans, bankacılık ve sermaye piyasaları konusunda uzman olan Ceyhun, çalışmalarını dijital medya stratejisi, finansal okur-yazarlık, veri analizi üzerine devam ettirmektedir.

 

Nesrin Koçaslan- Müşteri İlişkileri Direktörü

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İnfomag ve BusinessWeek Dergileri’nde muhabir ve editör olarak çalıştı. Yayıncılık kariyerinin ardından iş dünyasına kurumsal projeler üreten Collective Ajans’ta müşteri yöneticiliği ve kurumun ekonomi yayınlarının editörlüğünü bir arada sürdürdü. Koçaslan, 2018 yılında Dünya Gazetesi’nin Özel Projeler ekibinin editörlüğünü yanı sıra Overteam Ajans’ın kurum içi yayınlarının editörlüğünü de üstlendi. 2019 yılı Ağustos ayında FİA ekibine katılan Nesrin Koçaslan, ajansımızın müşteri ilişkilerinin yönetimini yapıyor.

 

Eyüp Camcı – İçerik Araştırma ve Geliştirme Stratejisti

Yalova Üniversitesi İngilizce İşletme lisansını tamamlayan Eyüp Camcı, lisans tezini “Omnichannel Marketing” konusu üzerine tamamlamıştır. 2020 yılında FİA bünyesinde oluşturulan Araştırma Servisi’nde içerik araştırma-üretimi ile finans ve ekonomi alanlarında çalışmalarını FİA’da sürdüren Camcı’nın mali tablolar analizi ve liderlik konularında çalışmaları ve sertifikaları bulunmaktadır. Camcı, iyi derece İngilizce ve Rusça bilmektedir.

 

Emre Ceylan – İçerik Araştırma ve Geliştirme Stratejisti

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü lisans mezunu olan Emre Ceylan, yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Basın Ekonomisi ve İşletmeciliği bölümünde tamamlamıştır. 2 yıllık dijital ajans ve 5 yıllık basın sektörü tecrübesinin ardından Ceylan, 2020 yılında FİA’ya katıldı. Editörlük, içerik yazarlığı, içerik geliştirme, dijital medya, SEO, sosyal medya alanlarında uzman olan Ceylan, çalışmalarını içerik araştırma-üretimi, sosyal medya stratejisi, dijital medya pazarlama, monitoring, finans ve ekonomi üzerine devam ettirmektedir.